Úvod > O firme > Kariera

Kariéra

Aktualizováno: 8.6.2021

Servisný technik bezpečnostných systémov

Do nášho tímu hľadáme šikovného technika, ktorý má pracovné nasadenie a záujem o dlhodobú spoluprácu. Je efektívny, manuálne zručný, pri práci používa logické myslenie a schopnosť improvizovať. Po zaškolení očakávame zodpovedný, samostatný prístup a tímovú spoluprácu.

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vaša práca by zahŕňala komplexnú montáž, inštaláciu, SW nastavenie a servis elektrických zariadení do 1000V. Servisnú a profylaktickú činnosť (HW, SW) pre bezpečnostné riešenia koncových zákazníkov. Priame zameranie na bezpečnostné systémy SKV, CCTV, EZS a technickú podporu.

Zamestnanecké výhody a benefity

  • Stravovacie kupóny
  • Firemné teambuildingy
  • Firemné rekreačné zariadenie
  • Polročné a ročné odmeny

Požadujeme

  • Elektrotechnické vzdelanie
  • Osv. odbornej spôsobilosti §22 samostatný elektrotechnik
  • Znalosť práce s PC
  • Prax v odbore aspoň 2 roky
  • Vodičský preukaz skupiny B

Plat

1200 – 1400 EUR/mesiac (zahŕňa variabilnú mzdovú zložku - výkonnostná odmena vyplácaná mesačne) Počas skúšobnej doby je vyplácaná paušálna hrubá mzda vo výške 1100 €.

V prípade záujmu o viac informácií o voľnú pozíciu nás môžete kontaktovať na mailovej adrese info@aktion.sk, resp. zaslať Váš životopis s vyplneným súhlasom so spracovaním osobných údajov